mayatek voip, ses hizmeti, bulut santral

BAYİLİK ve İŞ ORTAKLIĞI 

MAYATEK TELEKOM BAYİ’si Olmanın Avantajları!

Önemli Not:  Mayatek Telekom  MSS adlı kendi yazılım ekibinin geliştirdiği  iletişim ürününe Patent almıştır. Ayrıca Mayatek SOFTPHONE markasıyla kendi yazılım ekibimiz, Dünya standartlarına uygun SoftPhone geliştirmiştir. Siteden inceleyebilirsiniz. Mayatek tüm iletişimi kendi altyapı ve yazılımlarıyla çözebilen bir teknoloji firmasıdır.

İletişim, teknoloji ve her türlü hizmet konularında faaliyet gösteren, teknoloji firmaları, her türlü ajans ve kurumsal hizmet üreten/satan firmalar MAYATEK TELEKOM BAYİ’si olabilir. Aracı veya tedarikçiler için geliştirilen bu programa üye olarak, MAYATEK TELEKOM’un size sağlayacağı iletişim çözümlerini, kendi markanız (STH’lar için geçerlidir) ve görseliniz altında müşterilerinize sunacağınız katma değeri yüksek MAYATEK TELEKOM çözümleriyle karlı bir iş ortaklığına çevirebilirsiniz.

· MAYATEK TELEKOM, diğer pek çok değerli rakibine göre önemli bir avantaja sahiptir. MAYATEK TELEKOM, iletişim konusunda tüm hizmetleri tek bir panel altında müşterilerinize sunabilmektedir. Tamamı MAYATEK TELEKOM ekibi tarafından geliştirilmiş web veya Windows tabanlı uygulamalar ile Bulut Santral, VoIP, SMS, FAKS, Sesli Mesaj, ALO Bilgi ve patenti MAYATEK TELEKOM’a ait olan MSS hizmetlerini kullanmak mümkündür.

· Günümüzde her sektör, tüzel ve hatta özel kişiler toplu iletişimin yoğun olarak kullanma ihtiyacındadır. Tedarikçi (BAYİ) olarak hizmet verecek İş Ortağı adayları olarak, ek bir altyapı, sistem, personel, yazılım yatırımı yapmadan MAYATEK TELEKOM BAYİ programına dahil olabilir, mevcut ve potansiyel müşterilerinize MAYATEK TELEKOM hizmetlerinin tamamını sunarak gelir elde edebilirsiniz.

· MAYATEK TELEKOM olarak hizmetlerimizin satışında aracılık eden Bayilerimizden hiçbir şekilde belirli bir kotayı doldurmaların veya taahhüt istemiyoruz. Memnun kalmadığınız an hiçbir ek bedel ödemeden aldığınız hizmeti iptal etme özgürlüğüne sahipsiniz. Kotaları aşarak yaşadığımız internet çağına uygun satış metotlarını destekleyerek, avantajı sizlere yansıtıyoruz.

· MAYATEK TELEKOM, hali hazırda verdiği ve ileride ürün yelpazesine katacağı hizmetlerini Türkiye'nin her noktasından bayi ağıyla yerinden sunarak, daha etkin ve kaliteli bir hizmet üretmeyi amaçlamaktadır. Zira MAYATEK olarak, uzun yıllardır belirli bir sektör veya bölgede devamlılık ile servis vererek güvenilirlik sağlamış olmanın önemine inanıyor ve bu gücü hizmetlerimiz ile birleştirerek karşılıklı kazan-kazan haline getirmek istiyoruz.

Daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir, tercih ettiğiniz yöntemle bize ulaşabilir, bizim sizi aramamızı talep edebilir ya da bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bayiye Sunduğumuz Hizmetler

STH Lisansı ve SES altyapısı olan

Bu modelde SES sizden, BULUT SANTRAL ve MAYATEK SOFTPHONE CRM

Bizden. Mayatek’den Aylık veya yıllık BULUT SANTRAL paketi kiralarsınız. 

Ayarlarla ve servisle vakit kaybetmezsiniz. 10 dakikada tüm ayarlar hazır. 

Windows 10 uyumlu CRM destekli SoftPhone++ ihiyacınız varsa Mayatek’den  

kiralayabilirsiniz.

STH Lisansı olan - SES altyapısı olmayan

Bu modelde SES , BULUT SANTRAL ve MAYATEK SOFTPHONE++ CRM.

Bu modelde Mayatek altyapısı üzerinden satış yaparak Aylık komisyon alırsınız.  

Tüm destek hizmetleri ve Faturalandırma Mayatek Telekom tarafından sağlanır. 

Ayarlarla ve servisle vakit kaybetmezsiniz. 10 dakikada tüm ayarlar hazır. 

Windows 10 uyumlu CRM destekli çağrı merkezi çözümümüz vardır. 

İhtiyaç duyduğunuz tüm altyapı bizden. Mayatek Telekom sizin ihtiyaç duyduğunuz  

tüm iletişim projelerini geliştirecek yetenek ve tecrübeye sahiptir. Proje ortaklığıda yapabiliriz. 


STH Lisansı olmayan BAYİLER

Son kullanıcı Sözleşmeler ve Faturalandırma Mayatek Telekom üzerinden yapılır.

Bütün teknik destek ve danışmanlık hizmeti Mayatek Telekom tarafından sağlanır. 

Yapmış olduğunuz satışlardan her ay belli oranda komisyon alırsınız. 


SIMBLAWebsite Builder